Atrament FerriTales - Ferris Wheel Press - Song of Scarlet, 20 ml

  • 120,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Atrament FerriTales - Ferris Wheel Press - Song of Scarlet, 20 ml

Atrament FerriTales - Ferris Wheel Press - Song of Scarlet, 20 ml

Symbol: FWP-INK-20-SS

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Kolekcja FerriTales™ 2023

Otwórz pozłacaną okładkę swojej ulubionej bajki i zanurz się głęboko w kolekcji FerriTales. Odwzorowując najwspanialsze historie inspirujemy nowe pokolenie pisarzy i twórców naszą najbardziej luksusową kolekcją doskonałych atramentów do piór wiecznych.

Ujęty w szklanej kuli o pojemności 20 ml z poszerzoną szyjką pasującą do większości piór wiecznych wysokiej jakości, bogato nasycony atrament do piór to najbardziej ceniona kolekcja Ferris Wheel Press. Odkryj świat olśniewających blasków, czarujących kombinacji tonalnych i urzekających połysków, które możesz dodać do swojego przybornika z artykułami piśmienniczymi.

Otwórz pozłacaną okładkę swojej ulubionej baśniowej książki i zanurz się głęboko w kolekcji FerriTales. Przedstawiając na nowo najwspanialsze baśnie opowiadane na przestrzeni czasu, inspirujemy nowe pokolenie pisarzy i twórców naszą najbardziej luksusową kolekcją atramentów do piór wiecznych. Wskazówka dotycząca kolejnej edycji serii złowieszczo unosi się na niebie - czy uda ci się ją dostrzec, zanim porwie ją wiatr?

Atramenty do kaligrafii na bazie wody są kompatybilne ze wszystkimi piórami wiecznymi. Oferują niesamowicie bogate i nasycone odcienie. Buteleczki zostały stworzone tak, aby dokładnie zilustrować wygląd atramentów na papierze. Są one najlepszym odzwierciedleniem koloru. Posiadają charakterystyczną, elegancką mosiężną nakrętkę w kolorze złotym, która dodaje całości niesamowitej elegancji.

KOLOR: czerwony (Song of Scarlet)

ODCIEŃ: szkarłatna czerwień z niebieskim połyskiem

CECHY: ciepły, czarujący.

POJEMNOŚĆ: 20 ml

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Ferris Wheel Press

SYMBOL: FWP-INK-20-SS

Inne produkty w tej samej kategorii:

  • Atrament - Ferris Wheel Press - Goose Poupon, 38 ml

    130,00 zł
  • Atrament - Ferris Wheel Press - Hampton Harbour Sage, 38 ml

    130,00 zł

    Brak w magazynie