Atrament - Ferris Wheel Press - Peter Moss, 38 ml

  • 130,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Atrament - Ferris Wheel Press - Peter Moss, 38 ml

Atrament - Ferris Wheel Press - Peter Moss, 38 ml

Symbol: FWP-INK-38-PM

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Zakochaj się w pisaniu na nowo!

Ferris Wheel Press jest firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją artykułów papierniczych z siedzibą w Kanadzie. Od ponad 10 lat tworzy wysokiej jakości produkty papiernicze, nieustannie poszukując innowacji i udoskonaleń. 

Atrament Ferris Wheel Press zasługuje na to, aby być inspiracją. Od momentu trzymania go w dłoni, do chwili, gdy nabierasz go na swoje pióro, powinien przypominać Ci o niesamowitej magii i przyjemności z pisania. Inspirujące atramenty do piór wiecznych, w starannie wykonanych, wyrazistych kolorach pobudzą Twoje emocje i kreatywność zapewniając uczucie niesamowitej radości podczas pisania – wyraź siebie w każdym słowie, zdaniu i wersie.

Atramenty do kaligrafii na bazie wody są kompatybilne ze wszystkimi piórami wiecznymi. Oferują niesamowicie bogate i nasycone odcienie. Buteleczki inspirowane kieszonkowymi zegarkami zostały stworzone tak, aby dokładnie zilustrować wygląd atramentów na papierze. Są one najlepszym odzwierciedleniem koloru. Posiadają charakterystyczną, elegancką mosiężną nakrętkę w kolorze złotym, która dodaje całości niesamowitej elegancji.

KOLOR: zielony mech (Peter Moss)

ODCIEŃ: zieleń mchu, mech torfowy.

CECHY: ziemisty, bogaty, aksamitny, teksturalny, historyczny, vintage.

POJEMNOŚĆ: 38 ml

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Ferris Wheel Press

SYMBOL: FWP-INK-38-PM