Pastela akwarelowa Neocolor II - Caran d'Ache - 039, Olive Brown

  • 9,30 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pastela akwarelowa Neocolor II - Caran d'Ache - 039, Olive Brown

Pastela akwarelowa Neocolor II - Caran d'Ache - 039, Olive Brown

Symbol: CD-7500-039

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Najwyższej jakości akwarelowe kredki woskowe z serii Neocolor II, szwajcarskiej marki Caran d’Ache. Powstały jako kontynuacja pasteli Necolor I.

Neocolor II to bezdrzewne, rozpuszczalne w wodzie pastele woskowe. Dzięki niesamowicie szerokiej gamie 84 kolorów są produktem bezkonkurencyjnym. Natomiast dzięki dostępności Neocolor II na sztuki, możesz z łatwością skomponować własną, ulubioną paletę barw. Ich główne zalety to znakomite krycie, bardzo wysoka koncentracja pigmentu, miękkość i gładkość nakładania przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej odporności na światło. Pastele akwarelowe są doskonałe do suchego lub mokrego rysowania na wszystkich powierzchniach — papierze, kartonie, szkle, drewnie, skórze, tkaninach, oraz kamieniu. Co je szczególnie wyróżnia, to bezpyłowość na każdej z tych powierzchni!

Pastele używane z wodą staną się intensywnie żywą, świetlistą, wysokiej jakości farbą akwarelową. Aby uzyskać spektakularny efekt akwareli, należy rozmyć gotowy rysunek za pomocą zwilżonego w wodzie pędzelka. Kredkami pastelowymi można również rysować po uprzednio zwilżonym papierze, co pozwoli uzyskać zaskakujące rezultaty. Co najciekawsze, możesz używać ich również po uprzednim podgrzaniu – w technice enkaustyki.

Pastele akwarelowe Neocolor II wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami, posiadają normę CE EN71 i AP.

KOLOR: oliwkowy brąz (Olive Brown 039)

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Caran d'Ache

SYMBOL: CD-7500-039